Vytvořím vám online magazín

Tvořím internetové magazíny postavené na WordPressu, na modulárním řešení s důrazem na design.

Provoz internetových magazínů je populární forma online podnikání. Pro své klienty jsem realizoval desítky magazínů postavených na nejrůznějších šablonách. Jako webdesigner jsem ale nikdy nebyl spokojen se vzhledem dostupných šablon, a proto jsem se rozhodl navrhnout vlastní modulární sekce, ze kterých mohu flexibilně sestavit magazín v nejrůznějším rozložení.

 

Vím, že monetizace je důležitá, proto je možné snadno umístit reklamy úplně kamkoliv do webu. Magazíny stavím na redakčím systému WordPress a kladu maximální důraz na design.

Jak to probíhá

1. Výběr sekcí

Prohlédněte si všechny varianty jednotlivých sekcí magazínu (viz níže) a vyberte si ty, které se vám zamlouvají nejvíce a ze kterých budete chtít váš magazín sestavit.

2. Úprava barev

Sestavený magazín následně upravím do vhodného barevného kabátu, který společně domluvíme, aby vzhled perfektně ladil s tematickým zaměřením magazínu.

3. Realizace

Pomohu vám s pořízením domény a hostingu, magazín na hosting nahraji a následně vám případně poradím s ovládáním administrace WordPressu a správou reklam.

Prohlédněte si sekce

Toto jsou dostupné varianty jednotlivých částí magazínů, ze kterých vám magazín mohu sestavit.

Hlavička

Horní sekce

Výpis článků

Článek

Pár příkladů možného rozložení